OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Age of Empires II: Definitive Edition 14 Kasımda çıkacak

Age of Empires II: Definitive Edition 14 Kasımda çıkacak

11

 

Strateji oyunu denildiği zaman akıllara ilk önce gelmiş olan oyunlardan biri de hiç bir şekilde şüphe yok ki Age of Empires olarak öne çıkıyor. Strateji oyunlarının kralı olarak nitelendirebileceğimiz Age of Empires sevenler bu ortaya çıkan bilgiye çok fazla sevinecek. Age of Empires II: Definitive Edition isimli sürüm, yarın (14 Kasım) birkaç tane değişik ülke içerisinde çıkış yapmış olacak.

Değişik saatler içerisinde çıkış gerçekleştireceği açıklanan bu oyun, Amerika Birleşik Devletleri’nin doğu yakası kısmında öğlen 11 civarında çıkış gerçekleştirmiş olacak. Oyunun Steam üzerinde yer alan sayfasına bakılırsa da Türkiye içerisinde çıkmasına ortalama olarak 1 gün (23 saat) bulunmakta.

Age of Empires II: Definitive Edition isimli yapımın yanında bir de Age of Empires IV isimli yapımın da bir oynanış videosunun paylaşılması konusunda bir beklenti var.

Pek çok zaman gerçekleşmiş olduğu gibi Age of Empires II: Definitive Edition isimli yapım, Microsoft Store mağazasının yanı sıra Steam platformu üzerinden de satın alınabiliyor olacak. Söz konusu bu oyun, öte yandan PC platformuna özel olarakta Xbox Game Pass isimli platformun bir parçası olarak gelecek. Bu oyun, hem Microsoft Store platformu üzerinde hem ise Steam platformu üzerinde 56,25 Türk Lirası tutarından satışa sunulmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.