OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Age of Empires 4 içerisinde oyun içi satın alım bulunmuyor

Age of Empires 4 içerisinde oyun içi satın alım bulunmuyor

16

 

Çok kısa bir müddet öncesinde sizlere, strateji türünde yer alan oyunların efsaneleri arasındaki Age of Empires adlı yapımın yeni oyununun yolda bulunduğundan söz etmiştik. Şu anda da Age of Empires 4 adlı yapımla alakalı fazlasıyla önemli açıklamalar yapılmış bir durumda ve söz konusu bu açıklamalar ise, yeni Age of Empires oyunuyla alakalı deneyimin daha da değişik olacağını gözler önüne seriyor. Konuya yönelik olarak gerçekleştirilen açıklamalar, Age of Empires isimli yapımın yaratıcıları arasında yer alan Adam Isgreen tarafından yapıldı..

Isgreen, Londra içerisinde gerçekleştirilen X019 etkinlikleri kapsamında Age of Empires isimli yapımın bütün oyun severler tarafından erişilebilir bir durumda bulunacağını ifade etti. Yapılmış olan açıklamalara bakılır ise Age of Empires 4 isimli yapım, oyun severler tarafından direkt olarak satın alınabiliyor olacak ya da oyun severler, Age of Empires isimli yapıma Game Pass üstünden de erişebiliyor olacaklar. Bu şekilde ise oyun severlerin yeni karşımıza çıkacak Age of Empires yapımına sahip olabilmeleri amacıyla Game Pass satın almaları için de gerek kalmıyor olacak.

Yeni karşımıza çıkacak olan Age of Empires yağımının içeriğine de değinmiş olan Isgreen, tamamen gerçek zamanlı bir strateji oyunu üzerinde mikro dönüşüm sisteminin fazla da önemli bir durumda bulunmadığı açıklamasını yaptı. Aslında bu ise demek olmakta ki Age of Empires 4 isimli yapımda oyunla alakalı bir şeyler satın alma konusunda isteğimiz olursa herhangi bir oyun parası ya da benzer bir şeyle karşılaşmayacağız. Yani aslında Age of Empires 4 isimli yapımda oyun içi alım ve satım işlemleri de bulunmayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.