OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Adventures of Shuggy kısa bir zaman için bedava oldu

Adventures of Shuggy kısa bir zaman için bedava oldu

15

 

Kendine miras olarak kalmış olan bir tane kaleyi ölümcül yaratıklardan temizleme konusunda çalışmalar yapan Shuggy’nin başından geçen maceralarının anlatılmakta olduğu bu oyun, kısa bir zaman için bedava hale geldi. Bu oyunla birlikte boş zamanlarınızı çok eğlenceli bir biçimde değerlendirecek olabilirsiniz.

Oyun tutkunları tarafından sıkı bir şekilde takip edilen kısa zaman için bedava hale gelen oyunlar serimize yeni bir tane oyunu daha ilave ediyoruz. Bu yazımız içerisinde dijital oyun dağıtım platformları arasında yer alan IndieGala isimli platform üzerinde DRM-free şeklinde bedava hale gelen Adventures of Shuggy isimli yapımdan söz edeceğiz.

Adventures of Shuggy isimli oyunun konusu nasıl?

Goblinler ile birlikte zombiler ve de robotlarla kendine miras kalmış olan kalenin içinde büyük bir savaş gerçekleştiren Shuggy isimli karakteri oynayabileceğiz Adventures of Shuggy isimli yapımda 100 taneden çok odayı yaratıklardan temizlemeniz gerekli. Oyun içerisindeki tek maksadımız da Shuggy’ye miras kalmış olan bu kaleyi yaşanabilecek bir duruma getirebilmek.

Kalenin içinde yer alan her bir odanın değişik bir özelliğinin yer alması da oyunu çok daha fazla ilginç kılan taraflardan biri olarak öne çıkıyor. Bazı odalar içerisinde Shuggy uçabilmekteyken bazı odalarda ise yüzebiliyor, bazı odalar içerisinde fırıldak gibi dönebilmekteyken bazı odalar içerisinde zamanda yolculuk bile yapabilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.