OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Activision şirketinden Call of Duty için yeni sürpriz yumurtalar

Activision şirketinden Call of Duty için yeni sürpriz yumurtalar

40

 

Activision şirketi, Call of Duty: Modern Warfare adlı yapımı ile birlikte Warzone adlı modunun The Haunting of Verdansk etkinliğiyle alakalı olarak bir tanıtım videosu oluşturmuş durumda. Söz konusu bu video, oyuna gelecek olan yeniliklerin aksiyonla dolu olduğunu göstermekteyken, ayrıca bir de sürpriz yumurtaya ev sahipliği yapmaktaydı. Bu söz konusu sürpriz yumurta, 2021 senesi içerisinde vizyona gireceği açıklanan Teksas Testere Katliamı isimli filmin yeni versiyonuyla alakalı.

Oynayanlar ise, 3 Kasım tarihine dek ‘The Haunting of Verdansk’ adına sahip bir etkinliğin parçası konumunda bulunacaklar. Bu söz konusu etkinlik dahilinde oyuncular, Teksas Testere Katliamı isimli filmden oluşturulmuş yüz kaplamasının bulunduğu bir paketle beraber silahları elektrikli bir hızara çevirmekte bulunan bir eklentiye sahip durumda bulunabilecekler.

Activision şirketi, oluşturmuş olduğu etkinlikle ilgili olarak geçmiş olduğumuz gün bir tane tanıtım videosu paylaştı. YouTube platformunun üstünden yayınlanmış olan söz konusu video, aslına bakılırsa oyuna gelecek yenilikleri açık bir şekilde göstermekteydi. Fakat geliştirici durumda bulunan ekip, söz konusu bu tanıtım videosuna bir tane de sürpriz yumurta ilave etmişti. Şahin gözlere sahip olan Call of Duty hayranlarının fark etmiş bulunduğu sürpriz yumurta, 2021 senesi içerisinde vizyona gireceği açıklanan Teksas Testere Katliamı’nın yeni versiyonuyla ilişkili durumdaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.