OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Activision şirketi sızıntı yapan hesap bilgilerini istedi

Activision şirketi sızıntı yapan hesap bilgilerini istedi

16

 

Activision şirketi, Call of Duty: Modern Warfare adlı yapımda karşımıza çıkacak battle royale modu konusunda bir bilgi paylaşımında bulunan kullanıcının kimliğini öğrenmeyi talep etti. Bununla ilgili olarakta paylaşımın yapılmış olduğu platform olarak öne çıkan Reddit’i mahkemeye çağırmış oldu.

Bilmekte olduğunuz gibi Activision şirketi, 2019 senesinin Ağustos ayında o güne dek fazlasıyla büyük bir merak içinde beklenmekte olan yeni Call of Duty: Modern Warfare adlı yapımını piyasaya çıkardı. Modern Warfare adlı seri çok sevilen bir seri olarak öne çıktığından dolayı yüksek beklentiye sebep olan söz konusu bu oyun, çıkmış olduğu gibi olumlu eleştirileri toplamayı da başarmış oldu.

Call of Duty: Modern Warfare adlı yapım, o günlerden bu yana her gün oyunculara çok daha yeni içerikler sunabilmek amacıyla devamlı bir şekilde güncelleme almayı sürdürüyor. Bu söz konusu güncellemeler içinde de tabiiki de pek çok oyun modu bulunmaktaydı. Lakin günümüzün en popüler oyun modlarından Battle Royale, halen kendisini bu oyun üzerinde göstermeyi başaramadı.

Battle Royale halen Call of Duty: Modern Warfare adlı yapıma gelmemiş olsa bile bu söz konusu modun daha sonraki bir güncellemeyle gelmesi konusunda beklenti var. Öte yandan ”Warzone” şeklinde isimlendirilmesi konusuna beklentiler bulunan bu oyun moduyla alakalı olarak pek çok detay da her geçtiğimiz gün ortaya çıkmayı sürdürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.