OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Açık dünya iddiaları konusunda bir açıklama geldi

Açık dünya iddiaları konusunda bir açıklama geldi

10

 

Oyunu geliştirmiş olan Bungie firması bu zamana kadar Destiny 3 isimli oyunla alakalı herhangi bir çalışma yapmakta oldukları konusunda açıklama yapmadı. Fakat yine de geliştirici şirketin Destiny 3 isimli yapım üstünde çalışmalar gerçekleştirdiğine yönelik söylentiler çıkmaya başlamış oldu. Ortaya çıkmış olan söylentilerin bir tanesine bakılırsa Destiny 3 isimli oyun çok büyük bir açık dünyaya sahip durumda bulunacak. Söylentilere bakılır ise bu dünya üzerinde PvE ile birlikte PvP çatışmaları birbirleri ile entegre edilmiş olacak.

Smith aslında tam bir şekilde bu konuya değinmemiş olsa bile yeniden söylentilere yanıt vermekte gibi durmakta. Destiny 2 isimli yapımın büyümeyi sürdüremeyeceğini açıklamış olan Smith, Bungie isimli şirketin gelişmiş olan tek bir dünya anlayışının çok büyük bir dünya anlamına gelmediğini ifade ediyor;

”Vizyonumuzdaki 2. bölüm gelişme gösteren, tek bir tane dünya (Kesinleştirmemiz gerekiyor: Gelişmekte olan bir dünya Destiny isimli yapımın kaderi üzerinde tek bir şey bulunduğunu da ifade etmemekte. Maksadımız hiç bir şekilde orası değil)”

Söylenenlere bakılır ise belirli bir zamana kadar söylenti şeklinde kalmayı sürdüreceklerdir. Fakat kesin bir şekilde söyleyebilecek olduğumuz tek bir şey ise Destiny isimli oyunların sürekli olarak aynı yapıya sahip olarak karşımıza çıkacağıdır.

Destiny isimli serinin en son oyunlarından Destiny 2 isimli yapımı PC platformu ile birlikte PS4 platformu ve de Xbox One platformları üzerinde kolayca oynayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.