OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Açık Beta şeklinde yayınlandı

Açık Beta şeklinde yayınlandı

24

 

Legends of Runeterra geçmiş olduğumuz haftalarda açık beta şeklinde yayınlandı. League of Legends adlı yapımın yapım ile dağıtım firması olarak öne çıkan Riot Games şirketi tarafından yapılmış olan söz konusu bu oyun, çok büyük bir heyecanla beklenmekteydi.

Anımsayabilecek olduğunuz gibi League of Legends adlı yapımın 10. sene etkinlikleri kapsamında beş tane oyun duyuru yapılmıştı. Bu söz konusu oyunlar arasından Wild Rift ile birlikte LoL Esport Manager, Project A ve Project L adlı oyunlar halen geliştirilme aşamasındayken, yakın zaman içerisinde, kısa zamanlı ön izleme dönemi geçirmekte olan Legends of Runeterra açık beta şeklinde paylaşılmakta.

23 Ocak 2020 tarihinde saatler 22:00’ı gösterirken ön kayıt yaptırmış olan kullanıcılarına açılmaya başlayan bu oyun, geçmiş olduğumuz günlerde de herkese açılmıştı. Önizleme dönemi içerisinde, pek çok kullanıcıdan olumlu bir şekilde yorum almış bulunan söz konusu oyunun, Riot Games şirketinin ilk kart oyunu olarak karşımıza çıktığını da anımsatmamızda yarar var..

Oyunun mevcut durumdaki temelleri ise League of Legends adlı yapımın evrenine dayanıyor. Söz konusu bu oyun içerisinde LoL hayranı olanların çok fazla sevmekte olduğu kahramanlarla beraber yeni karakterleri de görmüş olacağız.

Önizleme dönemi içerisinde kullanıcıların mevcut durumdaki hesapları sıfırlanmış durumdaydı. Riot Games şirketinin vermiş olduğu bilgiye bakılırsa, açık beta dönemi üzerinde kullanıcıların verileri hiç bir şekilde silinmiyor olacak..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.