OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

A Plague Tale: Innocence isimli oyunun demosu paylaşıldı

A Plague Tale: Innocence isimli oyunun demosu paylaşıldı

19

 

Focus Home Interactive firması Mayıs ayı içerisinde paylaşmış olduğu A Plague Tale: Innocence isimli yapımın demosunu Steam platformu üstünden açık bir şekilde paylaştı. Demo üzerinde Hugo ile birlikte Amicia isimli karakterlerden istemekte olduğunuz bir tanesinin öyküsünün ilk kısmını deneyimleyebiliyorsunuz.

A Plague Tale: Innocence isimli platform üzerinde oyuncular, Amicia De Rune isimli karakteri yönetmekteler. Oyun içerisinde Amicia ile birlikte kardeşi olan Hugo’yu ölümcül bir durumdaki hastalıklarından, oyunda yer alan fare sürülerinden ve acımasız bir durumdaki savaşçılardan korumaya çalışılmakta. A Plague Tale: Innocence isimli yapım üzerinde macera ile birlikte bulmaca, savaşlar ve gizem çözümleri tamamen iç içe bir şekilde geçmiş halde.

A Plague Tale: Innocence isimli oyunun yayıncıları, oyunla alakalı demoyu paylaştıktan hemen sonrasında ise oyuna ait bir tane de fragman paylaşımı yaptı. Fragman içerisinde oyuncuların beklemekte olduğu oyuna ait birkaç ane ipucu da karşımıza çıkmış oluyor.

A Plague Tale: Innocence isimli yapım, 16 Eylül tarihi itibariyle Steam üzerinde tam olarak %33 oranında bir indirime girmiş olacak. Heyecanla dolu, kaotik bir oyun ise hepimizi beklemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.