OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

5 Tane Bethesda oyunu için FPS yükseltmesi gelecek

5 Tane Bethesda oyunu için FPS yükseltmesi gelecek

139

 

Bethesda şirketine ait olan beş tane oyunda Xbox Series S konsolu ile birlikte Series X konsolu üzerinde FPS yükseltme özelliği gelecek. Oyuncular söz konusu bu beş tane oyunu bundan böyle orijinal durumda bulunan kare hızının yanında 60 FPS özelliğiyle de oynayabiliyor olacak.

Bilmekte olduğunuz gibi ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisine Microsoft şirketinin Bethesda şirketinin satın almasının önünde yer alan en son engel de kalkmış oldu ve Avrupa Komisyonu 7,5 milyar dolar tutarındaki bu büyük anlaşmayı onaylamış oldu. Öte yandan bir çok Bethesda şirketine ait olan oyun Game Pass üzerineki yerini de almaya başlamıştı ve ayrıca bundan böyle bir çok Bethesda oyununun ise saece Xbox ile birlikte Game Pass platformuna özel olabileceği şeklinde bir takım açıklamalar da gerçekleştirilmişti.

Oyunlarla alakalı dünyanın geleceğini etkileyebilecek adımlardan bir tanesi şeklinde görülmekte olan söz konusu bu gelişmenin hemen sonrasında da Microsoft şirketi, Bethesda şirketine ait oyunlarla alakalı en iyi platformun kendi platformları olarak öne çıktığını kanıtlamak ister gibi ilk hamlelerini de yapmaya başlamış oldu. Ortaya çıkmış olan ilk haberlerden bir tanesi de Xbox Series S konsolu ile birlikte Series X konsolunda FPS yükseltmesi alacağı açıklanan beş tane Bethesda oyunuyla alakalı olmuş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.