OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

2 Tane oyunun özellikleri birleşmiş olacak

2 Tane oyunun özellikleri birleşmiş olacak

22

 

BlizzCon 2019 esnasında gerçekleştirdiği röportajı ile ​​Kaplan, yeni karşımıza çıkacak haritalar ile birlikte kahramanların aynı esnada Overwatch 1 ile birlikte 2’ye gelecek olduğunu ve ikinci oyun geldiği zaman, ilk oyunun bütün grafiksel yükseltmeleri alacak olduğunu ifade etti. Kaplan’a bakılır ise bu söz konusu plan; ”oyuncu tabanlarını parçalamaktan” kaçınabilmek amacıyla en sonunda 2 tane oyunun müşterilerini bir araya getirebilmek. Birleşik durumda bulunan müşteriler aynı zaman içerisinde rekabetin çok daha adil bir durumda bulunmasını da sağlamış olacak zira oyuncular Overwatch oyununa ait olan motorun daha yeni bir versiyonu içerisinde olduklarından dolayı da diğerlerine bakılarak bir avantaja sahip durumda bulunmayacak.

Kaplan’ın yanıtı ise, Overwatch 2 isimli yapımın gizli bir durumda bulunan gelişiminin, orijinal oyun içerisinde herhangi bir durgunluğa sebep olduğu hususunda daha geniş bir konuşmanın parçası olarak öne çıkıyordu. Kaplan bu açıklamasında, yeni kahramanlar ile birlikte Workshop modunun ilave edilmesiyle beraber, ekibin halen yeteri kadar başarılı olabileceğini düşünmeye devam ediyor ve güncellemelerin sonuç paylaşıldıktan sonra bir defa daha hızlanacak olduğuna inanmakta.

Bu söz konusu güncellemeler ise, ekim ayının ilk günlerinde Overwatch isimli yapımın geliştirme ekibine ziyaret gerçekleştiren Game Informer isimli platformdan Andrew Reiner’ın vermiş olduğu bir tane rapora bakılırsa en az 4 tane kahraman içeriyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.