OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

12 Sene önce piyasaya sürülen oyuna güncelleme geldi

12 Sene önce piyasaya sürülen oyuna güncelleme geldi

13

 

2008 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olan ”Audiosurf” adlı bir tane oyun, 12 senenin sonrasında güncellendi. Söz konusu bu güncelleme, oyunu günümüzdeki teknolojilere uyarlamışken eskisine bakıldığında daha kaliteli bir görüntü deneyimi sunmakta.

Akıllı telefonlarla birlikte bilgisayar teknolojilerinin gelişmiş olmasıyla beraber video oyun sektörü, çok büyük bir değişim geçirmeye başlamış oldu. Kullanıcılar, geçmiş olduğumuz senelere oranla bundan böyle daha kaliteli video oyunlara sahip durumdalar. Fakat oyunlardan bazıları var ki piyasaya çıkartılmasının sonrasında 10 sene geçmiş olsa bile hiç bir şekilde eskimiyor. ”Audiosurf” adlı yapım da popülaritesini hiç bir zaman kaybetmemiş oyunlardan biri olarak öne çıkıyor.

2008 senesinde piyasaya çıkartılan Audiosurf adlı yapım, bugün içerisinde bir çok alternatifi bulunan bir müzik oyunu olarak öne çıkıyor. Bu söz konusu oyun üzerinde, kendi müzik tarzınızı kullanmaktasınız. Sevmekte olduğunuz müzikler, oyuna entegre edilmekte ve Audiosurf adlı yapım, sizinle ilgili olarak bir pist hazırlamakta. Pistin üstünde yer alan tuğlaları topladıkça da puan kazanmaktasınız. Oyunda yer alan esas maksat, mümkün durumda bulunan en yüksek puanı toplayabilmek.

Şimdi ise söz konusu bu oyunla alakalı, hiç bir şekilde beklenmedik gelişme meydana geldi. 12 yaşında bulunan bu oyun, tarihindeki ilk güncellemesini geçmiş olduğumuz günlerde almış oldu. Bahsi geçen bu güncelleme, tahmin edilebilecek olduğu gibi oyunu günümüz teknolojilerine uyarlamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.