OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

11.2 adlı yamayla League of Legends adlı yapıma hangi yenilikler gelecek?

11.2 adlı yamayla League of Legends adlı yapıma hangi yenilikler gelecek?

75

 

League of Legends adlı yapımla alakalı hazırlanmış olan en son güncelleme, fazlasıyla kısa bir zamanın içinde 11.1 kodu ile birlikte yayınlanmış oldu. Bu söz konusu güncelleme ile beraber oyuna bir takım yenilikler gelmiş olacak. Yetter aracılığıyla yapılmış olan açıklamalar da oyunun 11.2 koduna sahip güncellemesi esnasında neler olabileceğini açık bir şekilde gözler önüne sermiş oluyor.

Yetter aracılığıyla yapılmış olan açıklamalara bakılırsa Riot Games şirketi, LoL adlı yapımın 11.2 koduna sahip güncellemesi içerisinde ‘Günateşi Pelerini’ adına sahip tank itemini tekrardan düzenlemiş olacak. Bir çok oyuncuyla ilgili olarak favorilerden bir tanesi şeklinde öne çıkan bu iteme gerçekleştirilecek değişikliklerle, oyunda yer alan öteki eşyaların da alınabilir durumda bulunması sağlanmış olacak. Öte yandan Canbiçen ismiyle de bilinirliği bulunan item tekrardan gözden geçirilmiş olacak ve oyuncularla ilgili olarak çok daha iyi bir deneyim sunulmuş bir durumda bulunacak.

Riot Games şirketinin çalışanı, 11.2 kadına sahip güncellemeyle alakalı bir şekilde yapmış olduğu açıklamalar esnasında, şampiyonların bazılarıyla alakalı iyileştirme hızının sınırlandırılacak olduğunu ve sezondan önce performans göstermemiş olan şampiyonların tekrardan gözden geçirilecek olduğunu ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.