OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

1 Saniyelik videonun GTA 6 olduğu iddia edildi

1 Saniyelik videonun GTA 6 olduğu iddia edildi

172

 

Video oyunlarına tutkun olanlar geçtiğimiz birkaç aydan beri Rockstar Games şirketi tarafından yapılacak en minik bir açıklamaya kilitlenmiş vaziyetteler. Firma, video oyun sektörü içerisinde yer alan en önemli yapımlardan biri olarak öne çıkan Grand Theft Auto isimli serinin yeni üyesi üstünde çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiriyor fakat konuyla alakalı olarakta hiç bir şekilde konuşmamakta. Böyle olması hem oyun severlerin heyecanlarını hem ise ortada yer alan bilgi kirliliğini çok daha fazla arttırmış oluyor.

GTA 6 isimli yapımla alakalı çalışmaların gerçekleştirildiği, halen Rockstar Games şirketi tarafından doğrulanmış değil fakat ortaya çıkmış olan bazı bilgiler, GTA 6 isimli yapımın yolda bulunduğunu da gözler önüne sermiş oluyor. Lakin oyun severlerin GTA 6 isimli yapımla tam olarak ne zaman tanışacak oldukları da halen bilinmezliğini korumakta. Normal koşullar altında oyunun her an duyurusunun yapılması gerekli zira Rockstar Games şirketi, oyunlarını belli aralıklar ile piyasaya çıkartıyor. Lakin GTA 5 isimli yapımın piyasaya çıkartılmasının üstünden tam tamına 6 sene geçmiş olmasına karşın firma, halen bir açıklama gerçekleştirmiş değil.

Şimdilerde ise, GTA 6 isimli yapımlı daha yeni iddialar bulunuyor fakat bu defa ortaya çıkan iddia 1 saniyeden oluşan bir görüntü. Bu söz konusu görüntü, sanki acele bir şekilde kaydedilmiş gibi gözükmekte ve bugüne kadar sürekli olarak ortaya atılan GTA 6 isimli yapımın Vice City’de geçecek olduğu bilgisini de tamamen doğrular gibi. O 1 saniyeden oluşan görüntü, sizleri direkt olarak Miami sahilinin içine çekip götürmüş oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.