OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

1. Şahıs Mario keyfini yaşayabilmenin olanaklı olduğunu açıkladı

1. Şahıs Mario keyfini yaşayabilmenin olanaklı olduğunu açıkladı

8

Atari oyunlarının çok popüler olduğu dönemler içerisinde her bir çocuğun duygusal bağ kurmayı başardığı ve prensesini kurtarmaya çalışmakta olduğu süper kahramanlardan biri olan Mario, geçmiş olduğumuz senelerle beraber tamamen doğal bir değişim yaşamış oldu. Nintendo isimli şirket, ilk defa 2015 senesi içerisinde ”Super Mario Maker” ismine sahip yeni bir tane sürüm paylaşımı yaptı. Paylaşılmış olan bu yeni sürüm hem Super Mario oynayabilmeye hem ise oyun oluşturmaya fayda sağlıyordu.

Şimdi ise hem geliştirici şirketler hem ise Super Mario oyununun hayranları tarafından çok fazla ilgi görmüş olan Super Mario Maker için çok daha yeni bir versiyonu paylaştı. Paylaşılmış olan bu versiyon ise bir çok yenilikle karşımıza çıkmış oluyor.

Super Mario Maker 2 ismi ile paylaşılmış olan bu yeni sürüm özellikle de oyun tasarlama konusunda isteği olanların çok büyük bir ilgisini çekecek gibi duruyor. Nintendo şirketi, bu defa daha geniş bir oyun oluşturma paketi hazırlayarak sunmuş bir vaziyette ve bunun sayesinde ise Süper Mario severler özgür bir şekilde kendi Super Mario ile alakalı deneyimlerini oluşturabiliyor olacaklar.

Nintendo şirketinin sunmuş olduğu paketlerin en ilginçleri arasında yer alan ”Ultima” ile birlikte ”Might and Magic” isimli paketler. Bu söz konusu paketler, Super Mario’nun maceraları için 1. şahıs gözü ile bakmanızı sağlamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.